پروتز سینه همزمان با لیفت سینه

پروتز سینه همزمان با لیفت سینه

پروتز سینه همزمان با لیفت سینه

پروتز سینه هم زمان با لیفت سینه، از انواع جراحی هایی می باشند که به صورت همزمان انجام می شوند و از آنجایی که با این روش، دو جراحی مهم انجام می شود، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و اکثر افراد قصد دارند این دو جراحی را به صورت همزمان انجام دهند. همچنین با اقدام به این نوع از جراحی، در واقع شما دو جراحی را با یک دوره نقاهت تجربه خواهید کرد.

در این مقاله تمام نکات و مزایای این جراحی در برای شما معرفی می کنیم.

با ما همراه باشید.

پروتز سینه همزمان با لیفت سینه

جراحی پروتز سینه همزمان با لیفت سینه چیست؟

یکی از جراحی هایی که در زیبایی اندام نقش بسزایی دارد، پروتز و لیفت سینه می باشد که موجب سفت شدن و خوش فرم شدن سینه ها می شود. نکته دیگری که موجب شده بانوان بسیاری این جراحی را انجام دهند این است که جراحی لیفت سینه موجب ایجاد تقارن بین سینه ها خواهد شد. افرادی که علاقه مند هستند بهترین تجربه و نتیجه را از جراحی زیبایی سینه را داشته باشند، بهترین راهکار برای آن ها جراحی پروتز سینه همزمان با لیفت سینه می باشد. در واقع در این جراحی تمام نقص های سینه به صورت همزمان از بین خواهد رفت و شما تنها یکبار دوره نقاهت را تجربه خواهید کرد. همچنین با انتخاب بهترین جراح پروتز سینه در تهران، از بروز تمام عوارض احتمالی جلوگیری می شود.

نحوه جراحی پروتز سینه همزمان با لیفت سینه

در اولین مرحله برای جراحی همزمان پروتز سینه و لیفت سینه، متخصص منتخب شما برای بررسی میزان تقارن و افتادگی سینه های شما اقدام می کند. در ادامه با توجه به درخواست شما و انتظاراتی که از نتیجه این جراحی دارید مشاوره ها و پیشنهادات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. سپس با توجه به آنچیزی که در جلسه مشاوره به نتیجه رسیدید اقدام به پروتز سینه همزمان با لیفت سینه می کنید.

مراحل جراحی پروتز سینه همزمان با لیفت سینه:

 1. در اولین مرحله باتوجه به نتیجه گیری که در جلسه مشاوره بدست آمده، متخصص شما اقدام به نشانه گذاری برای انجام جراحی در قسمت های مختلف سینه شما می کند تا در حین جراحی مشخص باشد کدام نقاط نیاز به تغییر دارند.
 2. در ادامه پس از مراحل بیهوشی، پزشک شروع به ایجاد برش های مورد نیاز می کند و به گفته ای دیگر، جراحی پروتز سینه همزمان با لیفت سینه شروع می شود.
 3. سپس برای انجام لیفت سینه ابتدا سینه ها به بالا و نقطه ای که مشخص شده بود کشیده می شوند.
 4. در ادامه پس از لیفت سینه، شروع به قرار دادن ایمپلنت ها برای پروتز سینه می کنند.
 5. در نهایت متخصص شما با بررسی دقیق جراحی و قرار دادن ایمپلنت ها در جای مناسب خود، شروع بهبخیه زدن و در نهایت پانسمان کردن سینه ها می کند.

کاندیدای مناسب جراحی پروتز سینه همزمان با لیفت سینه

 1. کسانی که به دلیل افزایش سن، سینه های آن ها دچار افتادگی و شل شدگی می باشند.
 2. بانوانی که قصد دارند علاوه بر افزایش حجم سینه ها، تقارن بین سینه هایشان نیز به وجود بیاید.
 3. افرادی که به دلیل کاهش وزن شدید، سینه هایشان دچار تغییراتی شده است.
 4. بانوانی که دچار اختلال رشد سینه فشرده هستند و قصد لیفت و افزایش حجم آن ها را دارند.
 5. افرادی که از سلامت عمومی برخوردار هستند و دچار هیچگونه بیماری زمینه ای  نمی باشند.
 6. مادرانی که دوره شیردهی آن ها حداقل به مدت ۸ هفته به پایان رسیده باشد.
 7. کسانی که تغییر و کاهش وزن در آن ها ثابت شده است و دیگر تغییر نمی کند.
پروتز سینه همزمان با لیفت سینه

مزایای پروتز سینه همزمان با لیفت سینه

 • دوره نقاهت:

همانطور که ذکر کردیم، شما با انجام پروتز سینه همزمان با لیفت سینه دو جراحی را انجام می دهید اما در واقع یک دوره نقاهت را تجربه خواهید کرد. این امر اهمیتی بالایی دارد و به همینن دلیل اکثر افراد این دو جراحی را به صورت همزمان انجام می دهند تا دوره نقاهت کمتری را تجربه کنند.

 • جوانسازی سینه ها:

شما با انجام پروتز سینه همزمان با لیفت سینه، جوانی و زیبایی را دوباره به سینه های خود بر میگردانید و این امر موجب افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد.

 • صرفه جویی در هزینه:

یکی از مزایای مهم در جراحی پروتز سینه همزمان با لیفت سینه، صرفه جویی در هزینه ها می باشد. درواقع شما هزینه ای که برای دو جراحی به صورت همزمان پرداخت می کنید با توجه به هزینه های جانبی هر کدام از آن ها، بسیار کمتر از انجام این جراحی به صورت جداگانه می باشد و بسیار به صرفه خواهد بود.

 • صرفه جویی در وقت:

نکته مثبت دیگر در این نوع از جراحی این می باشد که شما با یکبار اتاق عمل رفتن دو جراحی را انجام می دهید و این امر نیز در زمان و وقتی که برای اقدامات قبل و بعد از این جراحی باید بگذارید تاثیر گذار خواهد بود.

 • جلوگیری از عوارض بیهوشی:

همانطور که ذکر کردیم، شما با انجام پروتز سینه همزمان با لیفت سینه، برای یکبار بیهوش خواهید شد. بنابراین از بروز عوارض بیهوشی بعد از جراحی جلوگیری خواهد شد.

سوالات متداول پروتز سینه همزمان با لیفت سینه

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *