هزینه پروتز سینه در سال ۱۴۰۲

هزینه جراحی پروتز سینه

هزینه پروتز سینه در سال ۱۴۰۲

هزینه جراحی پروتز سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشخص کردن هزینه جراحی پروتز سینه،  باید ابتدا بیمار توسط پزشک، به صورت کامل معاینه شود تا هدف اصلی از انجام این جراحی معین شود. هزینه جراحی پروتز سینه با استفاده از ایمپلنت، به دلیل نیاز به  مهارت بالای پزشک برای انجام جراحی بیشتر می باشد. ایمپلنت مورد استفاده در جراحی، باید توسط بیمار خریداری شود. پزشک متخصص بعد از معاینه، سایز و نوع مناسب ایمپلنت را برای بیمار مشخص می کند. هزینه ی جراحی به نوع برند و اندازه ایمپلنت بستگی دارد.

هزینه جراحی پروتز سینه با توجه به جنس پروتز و برند آن متفاوت است. در این جراحی جراح متخصص با توجه به وضعیت سینه بیمار، پروتز با سایز مناسبی را در قسمت زیرین و یا روی عضله سینه قرار می دهد. این پروتز از طریق ایجاد برش های کوچک، برای بزرگ کردن سینه در داخل سینه جایگذاری می شوند. این برش ها ممکن است در قسمت قهوه ای رنگ نوک سینه، زیر بغل و یا زیر سینه ایجاد شوند.

 داشتن سینه های خوش فرم و برجسته یکی از عوامل موثر بر جذابیت و زیبایی اندام خانم ها می باشد. به همین دلیل اکثر خانم ها در تمام دنیا سعی می کنند با روش های مختلفی مانند جراحی پروتز سینه، حجم از دست رفته سینه های خود را بازگردانند. این عمل موجب افزایش اعتماد به نفس خانم ها می شود.

عوامل موثر بر هزینه جراحی پروتز سینه

عوامل موثر بر هزینه جراحی پروتز سینه شامل موارد زیادی هستند که هر یک می تواند مقداری هزینه جراحی را تغییر دهد. علاوه بر نوع برند پروتز و هدف از انجام جراحی، تکنیک مورد استفاده جهت قرار دادن پروتز در سینه، بر هزینه جراحی تاثیر می گذارد.

مهارت و تجربه پزشک متخصص موثر بر هزینه جراحی پروتز سینه:

مهمترین عامل موثر بر هزینه جراحی پروتز سینه، انتخاب یک پزشک متخصص با تجربه و ماهر می باشد. هر چه پزشک مهارت بیشتری داشته باشد، هزینه جراحی هم افزایش می یابد. دستیاران و کادر پزشکی همراه با پزشک جهت انجام جراحی، هم بر هزینه تاثیر می گذارد. جراح مجرب از بهترین دستیاران خود برای انجام جراحی استفاده می کند. همچنین جراح با  انتخاب برند و سایز مناسب ایمپلنت، با نهایت دقت و مهارت تلاش می کند تا جراحی را به بهترین شکل انجام دهد.

دکتر تولیت

هرگز برای پایین آمدن هزینه جراحی پروتز سینه یا هر عمل جراحی دیگر، به سراغ پزشکان نالایق و بی تجربه نروید. انجام جراحی توسط کسانی که تجربه چندانی در انجام جراحی های زیبایی ندارند، باعث بروز عوارض جانبی شدیدی می گردد. انجام جراحی توسط یک جراح متخصص و مجرب، باعث کسب نتیجه رضایت بخش تری می شود.

نوع مرکز جراحی و اتاق عمل:

معمولا انجام جراحی های زیبایی در بیمارستان ها و مراکز جراحی خصوصی، هزینه بیشتری را می طلبد. همچنین اعتبار بیمارستان و تجهیزات مورد استفاده در حین جراحی بر هزینه عمل تاثیر می گذارد.  جراح هنگام مشخص کردن هزینه جراحی، باید هزینه مرکز درمانی را هم در نظر داشته باشد. نوع بیهوشی  که برای انجام جراحی در اتاق عمل انجام شده، قیمت جراحی را تغییر می دهد.  هزینه داروهای مورد استفاده قبل و بعد از عمل، هم بر میزان قیمت جراحی موثر است.

موقعیت جغرافیایی:

هزینه جراحی پروتز سینه در هر شهر با شهر دیگر متفاوت می باشد. همچنین قیمت جراحی در هر منطقه با منطقه ی دیگر در شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، مشهد و …یکسان نیست.

موقعیت جغرافیایی

برندهای مختلف ایمپلنت:

هزینه جراحی پروتز سینه با توجه به نوع ایمپلنت انتخابی متفاوت می باشد. پروتزها در برندها و با کیفیت های مختلفی تولید می گردند. تغییرات نرخ ارز بر قیمت برند ایمپلنت تاثیر می گذارد. هزینه پروتزهای سالینی از پروتزهای سیلیکونی کمتر است.

پروتز های سالینی، پر شده از آب نمک استریل هستند. این پروتز شکل طبیعی سینه را ندارد. به همین علت، پزشکان کمتر از آن استفاده می کنند. اما پروتزهای سیلیکونی، پر شده با ژل سیلیکون هستند. این پروتزها به بافت طبیعی سینه، بسیار شباهت دارند.

وضعیت و سابقه پزشکی بیمار:

هزینه جراحی پروتز سینه با وضعیت و سابقه پزشکی بیمار، ارتباط مستقیم دارد. فردی که از سلامتی عمومی برخوردار است به مراتب هزینه جراحی کمتری از بیماری که مبتلا به بیماری های زمینه ای است، پرداخت می کند. همچنین وضعیت سینه ها در افراد مختلف با هم متفاوت هستند.

سابقه پزشکی بیمار

سایز ایمپلنت:

ایمپلنت در سایزهای مختلفی برای جراحی پروتز سینه استفاده می شود. هر چه اندازه پروتز سینه بزرگتر باشد، قیمت پروتز هم بیشتر می شود. در نتیجه قیمت دو برند مختلف، با هم متفاوت می باشند.

هزینه ویزیت های قبل و بعد از عمل جراحی:

در هنگام محاسبه هزینه جراحی پروتز سینه، باید هزینه مشاوره، ویزیت های قبل از انجام جراحی، هزینه معاینات بعد از جراحی و هزینه معاینات دوره ای بعد از عمل را در نظر گرفت.

مدت زمان بستری شدن در بیمارستان:

هزینه جراحی پروتز سینه با توجه به مدت زمان بستری بودن بیمار در بیمارستان متفاوت است.

هزینه جراحی پروتز سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای خرید ایمپلنت مناسب و با کیفیت به مراکز معتبر مراجعه کنید. مهمترین عامل موثر بر کسب نتیجه مطلوب، انتخاب یک جراح پلاستیک خوب حاذق و با تجربه می باشد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *