هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲

ابدومینوپلاستی

هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲

در صورتی که شما نیز یکی از متقاضیان عمل ابدومینوپلاستی می‌باشید و این روش را به عنوان یکی از روش‌های مؤثر زیبایی اندام خود می‌دانید؛ بدون شک با سوال هزینه  ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ مواجه شده‌اید! برای معرفی ابدومینوپلاستی بهتر است به این صورت شروع کنیم که نوعی جراحی برای از بین بردن پوست و چربی‌های اضافه اطراف شکم به شمار می‌رود و نتیجه آن یک اندام بسیار زیبا خواهد بود.

 این روش دارای مزیت‌های بی شماری نسبت به دیگر روش‌های لاغری می‌باشد، به عنوان مثال این روش علاوه بر آن که پوست‌های اضافه و چربی‌های اطراف شکم را از بین می‌برد، بلکه باعث سفت شدن عضلات شکم نیز می‌شود و یک ظاهر ایده آل را در ناحیه شکم برای فرد به وجود می‌آورد. در ادامه با دکتر علیرضا تولیت تمامی عواملی که بر روی هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ تأثیر می‌گذارد را برای شما شرح داده‌ایم.

ابدومینوپلاستی یا تامی تاک چیست؟

بهتر است قبل از آن که با هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ آشنا شوید، با نوع عمل آشنا شوید. همان طور که در بالاتر نیز به این مورد اشاره کردیم ابدومینوپلاستی روشی است که در آن چربی و پوست اضافه شکم برداشته می‌شود و ماهیچه‌های دیواره شکم سفت‌تر خواهد شد.

ابدومینوپلاستی یا تامی تاک چیست؟

 امروزه پزشکان این روش جراحی را با نام تامی تاک نیز می‌شناسند. با توجه به میزان پوست و چربی در ناحیه شکم، می‌توان این جراحی را به عنوان بهترین جایگزین برای بهبود ظاهر شکم در نظر گرفت. به این نکته توجه داشته باشید ابدومینوپلاستی را به عنوان جایگزین مناسب کاهش وزن در نظر نگیرید.

انواع ابدومینوپلاستی (تامی تاک)

ابدومینوپلاستی امروزه توسط متخصصین در انواع مختلفی انجام می‌شود. این امر بر روی هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ تأثیر بسزایی خواهد گذاشت. مدت زمانی که ابدومینوپلاستی انجام می‌شود با توجه به گستردگی ناحیه تحت جراحی بین ۱ الی ۵ ساعت زمان خواهد برد. علاوه بر این موضوع این روش با توجه به نقاط درگیر به ۳ نوع زیر دسته بندی شده است:

  • ابدومینوپلاستی کاملث

با توجه به گفته‌های دکتر تولیت، این روش از ابدومینوپلاستی برای بیمارانی مناسب است که بیشترین اصلاح را نیاز دارند. در این روش از تامی تاک برش‌های لازمه در خط بیکنی، اطراف ناف صورت خواهد گرفت. جراح در نواحی مورد نیاز ماهیچه‌های شکمی و پوست را شکل خواهد داد.

  • ابدومینوپلاستی جزئی یا مینی

مینی ابدومینوپلاستی با استفاده از برش‌های کوتاه‌تری صورت می‌گیرد. با توجه به گفته‌های دکتر تولیت این روش برای افرادی مناسب می‌باشد که پوست اضافه کمی دارند. در این روش جراح برش‌های کوچکی در اطراف ناف ایجاد می‌کند. این روش معمولاً ۱ الی ۲ ساعت زمان خواهد برد. هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ در صورتی که جزوی و مینی باشد، نسبت به دیگر روش‌ها کمتر محاسبه خواهد شد.

  • ابدومینوپلاستی محیطی یا گرداگرد (۳۶۰ درجه یا بِلت)

این جراحی شامل ناحیه کمر متقاضی نیز می‌شود. هنگامی که متقاضی در کمر و شکم چربی اضافی زیادی داشته باشد این روش می‌تواند بهترین انتخاب باشد. علاوه بر این موضوع ابدومینوپلاستی محیطی به صورت هم زمان با لیپوساکشن نیز انجام می‌شود. در این روش جراح پوست و چربی ناحیه لگن و پشت را نیز از بین خواهد برد.

هزینه عمل ابدومینوپلاستی سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ با توجه به عوامل متعددی محاسبه خواهد شد، همین امر نیز باعث شده است که نتوان به صورت دقیق هزینه ثابتی را برای تمامی افراد در نظر گرفت. در حقیقت با توجه به این عوامل ممکن است هزینه نهایی برای افراد کاهش و یا افزایش داشته باشد. برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر باید به صورت حضوری به مطب دکتر علیرضا تولیت مراجعه کنید تا با بررسی‌های لازمه و معاینات لازمه هزینه نهایی را به شما اطلاع دهد.

هزینه ابدومینوپلاستی

عوامل مؤثر بر قیمت ابدومینوپلاستی چیست؟

همان طور که در بالاتر نیز به این مورد اشاره کردیم هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه با دکتر تولیت انواع عوامل مؤثر بر روی هزینه نهایی این عمل زیبایی را برای شما شرح داده‌ایم:

✅میزان تخصص جراح و تجربه

یکی از اصلی‌ترین فاکتورهایی که بر روی هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ تأثیر می‌گذارد میزان تخصص جراح و تجربه وی می‌باشد. به زبان ساده‌تر هر چه تخصص و تجربه جراح بالاتر باشد، بدون شک هزینه‌های نهایی نیز بالاتر خواهد بود و نتیجه به دست آمده نیز مطلوب‌تر از پزشکان تازه کار و کم تجربه می‌باشد. به این نکته توجه داشته باشید پزشکانی مانند دکتر تولیت با دارا بودن سابقه بالا در این راه و تجربه کافی می‌توانند، بهترین عملکرد خود را در زمان جراحی برای بیمار داشته باشد.

✅هزینه کلینیک

از دیگر عواملی که بر روی هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ تأثیر می‌گذارد، هزینه کلینیک و یا بیمارستانی می‌باشد که عمل در آن انجام می‌شود. کلینیک‌ها و بیمارستان‌هایی که خصوصی هستند به دلیل خدمات بیشتری که در اختیار بیماران قرار می‌دهند هزینه بالاتری نسبت به دیگر بیمارستان‌ها دارند.

✅مدت زمان جراحی

مدت زمان جراحی و میزان پیچیدگی عمل جراحی را نیز می‌توان از دیگر فاکتورهایی در نظر گرفت که بر روی هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ تأثیر می‌گذارد. به زبان ساده‌تر هر چه جراحی وسیع‌تر باشد و مدت زمان بیشتری طول داده شود هزینه بیشتری برای متقاضی خواهد داشت.

کلیک کنید: کامل ترین مقاله درباره جای بخیه و زخم بعد از ابدومینوپلاستی

✅منطقه مطب

ممکن است به نظر عجیب باشد؛ اما منطقه جغرافیایی که مطب پزشک در آن قرار دارد از دیگر فاکتورهایی است که بر روی هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ تأثیر می‌گذارد. زیرا تجهیزات و تکنیک‌هایی که در شهرهای بزرگ‌تر اعم از تهران استفاده می‌شود نسبت به شهرهای کوچک‌تر پیشرفته‌تر می‌باشد. همین امر باعث شده است جراحی هزینه بالاتری داشته باشد. لازم به ذکر است این فاکتور برای یک شهر و منطقه‌های مختلف آن نیز در نظر گرفته شود.

✅حجم چربی‌ها

هر چه میزان چربی‌های اضافه متقاضی برای حذف شدن از بدن بیشتر باشد، به این معنا است که مدت جراحی و میزان پیچیدگی آن نیز بیشتر می‌باشد. همین امر می‌توان باعث افزایش هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ شود.

✅هزینه‌های جانبی

لازم به ذکر است شما علاوه بر پرداخت هزینه‌های هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ باید هزینه‌های دیگری با عنوان هزینه قبل و بعد از جراحی را نیز در نظر داشته باشید. برخی از این هزینه‌ها می‌توان به هزینه ویزیت‌های مشاوره دکتر، هزینه داروهای تجویز شده، هزینه آزمایشات قبل از عمل و … اشاره کرد. این موارد به راحتی می‌تواند بر روی هزینه نهایی عمل جراحی شما تأثیر بگذارند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *