لیپوماتیک غبغب + عکس واقعی

لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب + عکس واقعی

بسیاری از افراد در زیر چانه ی خود چربی اضافه و پوست اضافه دارند که این مورد می تواند روی زیبایی افراد تاثیرگذار باشد. برای رفع این مشکل می توان از لیپوماتیک غبغب استفاده کرد و به وسیله ی آن چربی های اضافی گردن و زیر چانه را از بین برد. این مشکل می تواند به دلیل اضافه وزن، افزایش سن، بیماری، وراثت و … به وجود آید که برای افراد بسیار آزاردهنده است و سن و چاقی آن ها را بیشتر نشان می دهد به همین سبب به دنبال روشی برای از بین بردن آن هستند. روش لیپوماتیک غبغب روشی دائمی است که عوارض بسیار کمی دارد و با خیال راحت می توان از آن استفاده کرد.

یکی از مهم ترین مزایای این روش جراحی، سرعت بالای بهبود آن می باشد و شما در کمتر از ۱۲ هفته به طور کامل بهبود پیدا می کنید. نتایج این عمل جراحی نیز به سرعت قابل مشاهده است و شما حتی بعد از عمل جراحی نیز می توانید نتایج کار را مشاهده کنید.

لیپوماتیک غبغب
لیپوماتیک غبغب

روش انجام لیپوماتیک غبغب

افرادی که قصد دارند این روش جراحی را انتخاب کنند باید اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشند تا با آگاهی کامل به سوی آن بروند. در ابتدای امر باید بدانید که لیپوماتیک غبغب یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که می توان زیبایی صورت و گردن شما را چندین برابر کند.

برای انجام این عمل جراحی نیازی به بیهوشی نیست و تنها توسط بی حسی موضعی می توان آن را انجام داد. در ابتدای امر پزشک توسط ویبره سه بعدی، چربی های زیر چانه را از یکدیگر جدا می کند و پس از شکستن کامل چربی ها، آن ها را توسط یک لوله از زیر چانه خارج می کند. عمل جراحی لیپوماتیک غبغب حدود یک ساعت طول می کشد و در کمترین زمان شما می توانید مشکل خود را برطرف کنید.

در مورد ماندگاری این روش جراحی می توان بیان کرد اگر شما وزن ثابتی داشته باشید می توانید نتایج آن را تا مدت طولانی مشاهده کنید و از نتایج آن لذت ببرید. سالم بودن جسم فرد نیز روی ماندگاری نتیجه ی عمل تاثیرگذار می باشد.

از کاربرد های مهم این روش درمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اگر شما در زیر چانه و گردن خود چربی اضافه و غبغب دارید می توانید از لیپوماتیک استفاده کنید و به راحتی این چربی ها را از بین ببرید.
 • برخی از افراد در قسمت گردن خود برآمدگی دارند که برای رفع آن می توان از این روش درمانی و زیبایی استفاده کرد.
 • یکی از کاربرد های مهم لیپوماتیک غبغب برای افرادی است که در قسمت چانه ی خود دچار افتادگی و پوست اضافی هستند.
 • افرادی که از ضعیفی چانه و فک خود رنج می برند نیز می توانند از این روش استفاده کنند. زیرا این مورد یکی از کاربرد های مهم عمل لیپوماتیک غبغب می باشد.

مزایای مهم لیپوماتیک غبغب

این عمل جراحی طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از افراد از آن برای رفع چربی های گردن و زیر چانه استفاده می کنند. این محبوبیت به دلیل مزایای بی نظیری است که این روش دارا می باشد. از مهم ترین مزایای عمل جراحی لیپوماتیک غبغب می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • یکی از مهم ترین مزایای این روش درمانی، استفاده از ویبره سه بعدی و تکنولوژی های روز می باشد که شما با کمترین عوارض می توانید از روش زیبایی استفاده کنید.
 • با لیپوماتیک غبغب می توانید چربی های اضافی گردن و زیر چانه را به صورت یکنواخت و یکدست از بین ببرید.
 • یکی دیگر از مزایای مهم این روش ایمن بودن آن می باشد و می توانید با خیالی آسوده آن را انجام دهید زیرا با این روش هیچگونه آسیبی به بافت ها وارد نمی شود و کبودی در محل مورد نظر مشاهده نخواهید کرد.
 • برای انجام این عمل جراحی به بیهوشی نیازی نیست و تنها با بی حسی موضعی می توان آن را به کار برد. این مورد یک مزیت مهم به شمار می رود.
 • با استفاده از تکنولوژی های روز و ویبره های سه بعدی، کلاژن پوست نیز تحریک می شود و پوست گردن و زیر چانه ی شما صاف و سفت نیز می شود.این مورد از افتادگی پوست زیر چانه ی شما جلوگیری می کند.

بیشتر بخوانید: سریع ترین روش لاغری با لیپوماتیک

مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک غبغب

اگر قصد دارید از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب استفاده کنید باید در مورد مراقبت های قبل و بعد از آن اطلاعات کافی داشته باشید زیرا انجام این مراقبت ها می تواند تاثیر زیادی روی روند بهبودی و نتیجه ی کار داشته باشد. از مهم ترین مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک غبغب می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • اگر فردی سیگاری هستید باید از سه هفته قبل از عمل لیپوماتیک غبغب آن را کنار بگذارید زیرا نیکوتین موجود در سیگار روند بهبود شما را با مشکل مواجه می کند و زمان بیشتری نیاز دارید تا به طور کامل بهبود پیدا کنید.
 • قبل از این عمل جراحی پزشک به شما داروهایی را می دهد که حتما باید آن ها را در زمان دقیق استفاده کنید.
 • قبل از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب باید مصرف کافئین را محدود کنید تا مشکلی در روند عمل جراحی برای شما به وجود نیاید.
 • بعد از عمل جراحی ممکن است شما تا ۳ روز احساس درد داشته باشید که این امر طبیعی است و نباید در مورد آن نگرانی داشته باشید.
 • ایجاد قرمزی و تورم در ناحیه ی عمل جراحی نیز طبیعی است و بعد از مدت زمان کوتاهی از بین خواهد رفت.
 • بعد از عمل جراحی به شما پوششی متراکم و تنگ داده می شود که حتما باید از آن استفاده کنید زیرا این پوشش التهاب قسمت مورد نظر را کاهش می دهد.
 • تا دو هفته بعد از عمل جراحی لیپوماتیک غبغب از سیگار کشیدن دوری کنید تا روند بهبودی را به خوبی طی کنید.
 • تا دو هفته بعد از این عمل جراحی از کار های سنگین و برداشتن اجسام سنگین پرهیز کنید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و اطلاعات لازم را کسب کرده باشید. شما میتوانید سوالات و تجربیات خود را در زیر این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *