لیپوساکشن ران، بهترین راه برای خلاص شدن از شر چربی ها

لیپوساکشن ران چیست

لیپوساکشن ران، بهترین راه برای خلاص شدن از شر چربی ها

لیپوساکشن ران یک عمل جراحی زیبایی است که تجمع چربی ران ها را به طور دائمی از بین می برد تا شکل ظاهری را شکل دهد. چربی اضافی با استفاده از کانول های وارد شده در زیر پوست مکیده می شود. لیپوساکشن ران یک نتیجه ماندگار با اسکارهای تقریبا نامرئی ارائه می دهد. لیپوساکشن ران باعث از بین رفتن دائمی تجمع چربی در نواحی خاصی از ران می شود. نتیجه نهایی از ماه سوم عمل قابل مشاهده است.

لیپوساکشن ران

چرا و چه زمانی لیپوساکشن ران را انجام دهیم؟

حتی با داشتن اندام طبیعی، تجمع چربی در باسن و ران همچنان رایج است، به خصوص در زنان. ذخیره چربی در قسمت پایین بدن تحت تأثیر استعدادهای ژنتیکی و مورفولوژیکی است.

تولید هورمون استروژن نیز ممکن است دخیل باشد. رژیم غذایی بسیار غنی و کاهش متابولیسم نیز به ذخیره چربی در ران ها کمک می کند. این چربی موضعی اغلب به سختی از بین می رود و به رژیم غذایی یا ورزش مقاوم است. سپس لیپوساکشن ران، حذف چربی اضافی را ممکن می سازد.

لیپوساکشن ران روی سلولیت موثر نیست. سلولیت چربی که با رسوبات چربی سطحی مشخص می شود، بیشتر روی ران ها به شکل پوست پرتقال قابل مشاهده است.

برای نتیجه مطلوب و جلوگیری از چروک شدن پوست پس از لیپوساکشن، مداخله روی پوستی به اندازه کافی ضخیم و الاستیک انجام می شود. این امر به منظور ترویج جمع شدن طبیعی پوست پس از حذف چربی است.

لیپوساکشن ران چند مورد منع مصرف دارد. در موارد زیر توصیه نمی شود:

  • بیماری جدی کنترل نشده (دیابت، بیماری نقص ایمنی و غیره)،
  • بارداری (برای انجام چنین عملی توصیه می شود ۶-۹ ماه پس از زایمان صبر کنید).

مراحل لیپوساکشن ران

قبل از مداخله:

قبل از مداخله، یک ویزیت پزشکی برای ملاقات با جراح و تعیین نتایج مورد انتظار با هم ضروری است. ارزیابی قبل از عمل نیز برای تعیین صلاحیت بیمار برای جراحی و جلوگیری از هرگونه خطر عوارض در برنامه خواهد بود.

مداخله:

لیپوساکشن ران سلول های چربی را با استفاده از کانول های ظریف متصل به یک دستگاه ساکشن ملایم از بین می برد. کانول ها از طریق برش های بسیار ظریف (۳ تا ۴ میلی متر) وارد می شوند. اسکارهای لیپوساکشن بسیار محتاطانه هستند و عموماً در چین های طبیعی پوست پنهان می شوند.

چندین ناحیه از ران ها را می توان با لیپوساکشن درمان کرد. با بادی اکسپرت چندین لیپوساکشن امکان پذیر است:

  • لیپوساکشن داخلی ران: لیپوساکشن داخلی ران شامل مکیدن چربی از داخل ران است. در مواردی که شل شدن پوست مهم است، این جراحی زیبایی را می توان با لیفت قسمت داخلی ران ها ترکیب کرد.
  • لیپوساکشن باسن و کیسه زین: کیسه های زین یکی از مناطقی هستند که اغلب مورد هدف لیپوساکشن قرار می گیرند. لیپوساکشن ران ها و کیسه های زین می تواند شکل ظاهری را تغییر دهد تا هماهنگ تر شود.
  • لیپوساکشن قسمت داخلی زانو: قسمت داخلی زانو همزمان با لیپوساکشن دایره ای ران به خوبی درمان می شود. این مداخله امکان اصلاح پاها را با کشیدن مجدد زانوها فراهم می کند.
لیپوساکشن ران

بعد از عمل:

از بیمار خواسته می شود تا برای بهینه سازی نتایج، یک شورت فشرده بپوشد. مدت استفاده از آن به مقدار چربی برداشته شده و کیفیت پوست بیمار بستگی دارد.

مقالات دیگر: مراقبت های بعد از عمل لیپوساکشن جهت تسریع بهبودی

❌ موارد و موارد منع مصرف لیپوساکشن ران چیست؟

لیپوساکشن ران برای افرادی است که دارای مناطق چربی موضعی هستند که رژیم غذایی برای آنها موثر نیست. برای مردان و زنانی که مایل به تغییر شکل ران های خود با از بین بردن رسوبات چربی واقع در باسن، کیسه های زین، زانوها یا حتی داخل ران هستند، استفاده می شود.

موارد منع کمی برای لیپوساکشن ران وجود دارد. با این حال، برای بیماران با سابقه فلبیت، در صورت ابتلا به بیماری های جدی (دیابت کنترل نشده، فشار خون بالا، سرطان خون و غیره) و یا در صورت بارداری توصیه نمی شود.

همزمان با لیپوساکشن ران چه عمل هایی را می توان انجام داد؟

لیپوساکشن ران را می توان با سایر لیپوساکشن ها (شکم، بازوها، ساق پا، باسن و غیره) ترکیب کرد. لیپوساکشن داخلی ران، کیسه زین یا زانو را نیز می توان با لیپوفیلینگ برای پر کردن حجم در نواحی دیگر بدن ترکیب کرد.

سوالات متداول

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *