جراحی لیفت سینه

عمل لیفت سینه

جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه یکی از جراحی های زیبایی سینه می باشد که به منظور اصلاح شکل و اندازه سینه و رفع افتادگی سینه انجام می شود. یکی از مشکلات متداول در بین خانم ها، افتادگی سینه و شل شدن آن ها می باشد که این مشکل به دلیل شیردهی، بالا رفتن سن، نوسانات وزن و … رخ می دهد. برای رفع این مشکل باید از این جراحی استفاده کرد تا به وسیله ی آن، سینه ها به سمت بالا بروند و ظاهر خوش فرم تری داشته باشند. برای بالا بردن سینه روش های مختلفی وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به لیفت سینه با تزریق ژل، تزریق بوتاکس، نخ، پلاسما، ترماژ، لیزر درمانی، جراحی و …. اشاره کرد. در این مطلب قصد داریم شما را با جراحی لیفت سینه آشنا کنیم.

جراحی لیفت سینه

چگونگی انجام جراحی لیفت سینه

در ابتدا برای شروع این جراحی با ایجاد برش هایی در اطراف سینه این جراحی را شروع می کنند. سپس در ادامه با اعمال تغییرات و رفع افتادگی این جراحی انجام خواهد شد. در ادامه تغییراتی که شما درخواست کرده بودید با توجه به تشخیص پزشک منتخب انجام خواهد شد  همچنین بعد از برش زدن سینه، بافت های سینه به سمت بالا کشیده می شوند البته نگران نباشید در این کشیدگی، مشکلی برای بافت های حساس و عروق سینه به وجود نمی آید. بعد از کشیدگی بافت سینه، بدون شک پوست اضافی در سینه باقی می ماند که باید از بدن جدا شود. در زمان بالا کشیدن سینه، می توان اندازه هاله ی سینه را نیز تغییر داد. در انتهای کار برش ها بخیه زده می شوند و جراحی لیفت سینه به پایان می رسد. البته توجه داشته باشید این بخیه ها با مرور زمان از بین خواهند رفت به صورت کامل محو خواهند شد.

کاندیدای مناسب جراحی لیفت سینه

  • بسیاری از خانم ها با مشکل افتادگی و شل شدن سینه های خود روبرو هستند که باید با استفاده از روش های مختلف، این مشکل را بر طرف کنند. زیرا وجود این افتادگی تناسب اندام آن ها را با مشکل مواجه می کند و اعتماد به نفس را از آن ها می گیرد. برخی از افراد باید این عمل زیبایی را برای کسب تناسب اندام انجام دهند.
  • خانم هایی که به بچه های خود شیر می دهند بعد از مدتی متوجه می شوند که فرم سینه های آن ها دچار تغییر شده است و حالت افتادگی و شلی به آن ها دست داده است. این افراد می توانند از روش های مختلف لیفت سینه استفاده کنند.
  • دختران جوان به تناسب اندام خود اهمیت زیادی می دهند اما برخی از آن ها ممکن است به خاطر افت شدید وزن و یا بنا بر دلایل هورمونی و وراثت، دارای سینه های افتاده باشند. این دختران جوان نیز می توانند برای رفع این مشکل و خوش فرم شدن سینه ها ی خود از روش های مختلف لیفت سینه مانند جراحی لیفت سینه استفاده کنند.
  • یکی از دلایل افتادگی و شل شدگی سینه، بالا رفتن سن می باشد. در نتیجه خانم هایی که سنشان بالا می رود بیشتر از دیگران با این مشکل مواجه خواهند شد. آن ها می توانند برای لیفت سینه و بالا بردن آن ها از روش جراحی لیفت سینه استفاده کنند.

اقدامات قبل و بعد از لیفت سینه

اقدامات قبل و بعد از جراحی لیفت سینه مجموعه فعالیت هایی می باشند که به شما کمک می کند آن نتیجه و تجربه ای که مد نظرتان است را کسب کنید. همچنین رعایت کردن آن ها موجب افزایش ماندگاری و جلوگیری از بروز هرگونه عوارض احتمالی خواهد شد. بنابراین به این نکات توجه داشته باشید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.

دوره نقاهت بعد از جراحی لیفت سینه

بعد از جراحی لیفت سینه تورم و درد در روزهای ابتدایی بعد از آن کاملا طبیعی می باشد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد که معمولا با مرور زمان این تورم ها و کبودی ها کاهش پیدا می کند  در نهایت به صورت کاملا از بین خواهند رفت. البته توجه داشته باشید شما با رعایت تمام نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی لیفت سینه این دوره را به شدت کاهش خواهید داد و بهترین تجربه را از آن کسب می کنید. 

اینستاگرام-دکتر-تولیت

نتیجه گیری:

جراحی لیفت سینه برای افرادی که با افزایش سن دچار افتادگی و شل شدگی سینه شده اند بهترین گزینه انتخاب می باشد و به کمک این روش تمام نواقص موجود، برطرف خواهند شد. بنابراین اگر قصد انجام این جراحی را دارید سعی کنید به مراجعه به بهترین جراح پلاستیک در تهران تمام انتظارات خود را از این جراحی به ارمغان بیاورید و در نهایت بهترین نتیجه را از این جراحی داشته باشید.

سوالات متداول جراحی لیفت سینه

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *