بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران

آیا به دنبال بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران هستید؟ آیا می‌خواهید زیر نظر بهترین پزشک جراحی ابدومینوپلاستی را پیش ببرید؟ ابدومینوپلاستی به نوعی از جراحی اطلاق می‌شود که طی آن چربی‌های اضافی موجود در قسمت شکم یا قسمت پهلو از بین می‌رود. در این صورت شکم فرد علاوه بر این که فرم بهتری پیدا می‌کند، سفت‌تر نیز خواهد شد. در واقع در ابدومینوپلاستی کاهش وزن انجام می‌شود.

 برای آن دسته از افرادی که رژیم‌های سخت غذایی را امتحان کرده و ورزش‌های طاقت فرسا را برگزیده‌اند اما هنوز نتیجه مطلوبی را مشاهده نکرده‌اند، انجام ابدومینوپلاستی را پیشنهاد می‌کنیم. البته این جراحی زمانی خوب انجام خواهد شد که بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران را پیدا کنید چرا که تجربه و مهارت پزشک در موفقیت یا عدم موفقیت جراحی تاثیر زیادی دارد.

بنابراین لازم است که قبل از انجام این جراحی اطلاعات کافی را به دست بیاورید و با عوارض این جراحی نیز آشنایی کامل پیدا کنید. البته خیلی از افراد اعتماد به نفسی که پس از لاغری را کسب می‌کنند، به مضرات این روش ترجیح می‌دهند و آن را انتخاب می‌کنند. در ادامه قرار است در مورد بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران صحبت کنیم.

ویدیو رضایت از مراجعه کننده عزیزمون از جراحی های لیپوماتیک،ابدومینوپلاستی و تزریق چربی به باسن:🔻

چرا باید به بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران مراجعه کنیم؟

جراحی شکم یکی از جراحی‌های اختیاری به شمار می‌آید که افراد برای از بین بردن چربی‌های شکم خود ان را انجام می‌دهند. بنابراین هیچ فردی دوست ندارد که سلامت کلی بدن خود را به دلیل زیبایی بر هم بزند. به همین دلیل است که بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران از اهمیت زیادی برخوردار شده است. این جراحی‌ها، جراحی‌هایی سنگین و طاقت فرسا هستند. حال تصور کنید که تیم پزشکی هم از مهارت کافی برای انجام جراحی برخوردار نباشند.

در این صورت خطراتی غیر قابل جبران به وجود می‌آید که نهایتا مرگ بیمار را به دنبال دارد. پس لازم است قبل از عمل یک پزشک متخصص و با تجربه انتخاب کنید تا با انتخاب صحیح بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران بتوانید از نتایج بی نظیر ابدومینوپلاستی بهره مند شوید.

عوارض-جراحی-ابدومینوپلاستی

چگونه بهترین جراح ابدومینوپلاستی را انتخاب نماییم؟

یکی از مهم‌ترین راهکارهایی که منجر به یافتن بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران می‌شود، مراجعه به تجربیاتی است که پزشک مورد نظر شما دارد اما جدای از این تجربیات عواملی وجود دارند که می‌توانند در شناسایی برترین پزشک جراحی زیبایی شکم به شما کمک کنند:

 • بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران باید زمانی را برای ارائه خدمات مشاوره به بیمار قبل از جراحی ارائه کند. خدمات مشاوره به بیمار در کاهش اضطراب و استرس کمک فراوانی خواهند کرد.
 • پزشکانی که در زمینه انجام ابدومینوپلاستی موفقیت به دست آورده‌اند، اکثرا نمونه‌هایی را در مطب خود قرار داده‌اند تا بیمار با مشاهده آن‌ها خیالش راحت‌تر بشود.
 • محلی که مطب پزشک در آن قرار دارد نیز مهم است. به هنگام انتخاب برترین پزشک ابدومینوپلاستی باید مکانی را انتخاب کنید که دسترسی به آن آسان است.
 • بهترین جراح یک سری مقالات و یک سری گواهینامه‌ها را در زمینه داشتن صلاحیت انجام جراحی کسب نموده است. این گواهی‌ها نشانگر سطح دانشی هستند که این پزشک دارد.
 • به هنگام انتخاب بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران باید به تیمی که با این جراح همراه است نیز توجه داشته باشید
 • مهارت در جراحی ابدومینوپلاستی مستلزم داشتن مهارت تیمی در این جراحی است.
 • پزشک مربوطه باید خوش اخلاق باشد و برای بیماران خود دلسوزی کند. یعنی چنین نباشد که این پزشک تنها به منافع خود فکر کند بلکه باید بیمار را مهم بداند.
نمونه کار ابدومینوپلاستی

یکی از بهترین جراحان زیبایی شکم در تهران

افرادی که با چاقی موضعی شکم و پهلو مواجه شده‌اند، باید بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران را با پرس و جو پیدا کنند. این روش از لاغری عوارض چندانی ندارد و می‌تواند نتایجی عالی و صد در صد تضمینی را به همراه داشته باشد. دکتر علیرضا تولیت یکی از برترین پزشکانی است که امروزه جراحی‌های لاغری را با برترین متدهای روز دنیا انجام می‌دهد. سابقه بالا و داشتن بیشترین آمار رضایت از انجام ابدومینوپلاستی باعث شده است که دکتر علیرضا تولیت به یکی از برجسته‌ترین پزشکانی تبدیل شود که در این زمینه فعال هستند.

دکتر علیرضا تولیت

ایشان متخصص جراحی زیبایی شکم می‌باشند و همواره رتبه‌های برتری را در انجام جراحی‌های این چنینی کسب کرده‌اند. با توجه به این که جراحی پیکر تراشی دوره نقاهت زیادی دارد و درد و تورم هم به همراه دارد، لازم است که زیر نظر بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران انجام شود. با این وجود دیگر بیمار دغدغه‌ای از بابت است انجام صحیح این جراحی نخواهد داشت. در این صورت که پس از انجام جراحی می‌تواند نتایجی عالی و فوق العاده را نیز مشاهده کند.

یکی از نمونه کار های ابدومینوپلاستی دکتر علیرضا تولیت:

هزینه ابدومینوپلاستی زیر نظر بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران

عوامل زیادی وجود دارند که می‌توانند هزینه‌های جراحی ابدومینوپلاستی را متحول کنند. چنانچه با توجه به نکات ذکر شده بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران یعنی دکتر تولیت را انتخاب کنید، این هزینه‌ها کاهش پیدا خواهند کرد. عواملی که بر روی هزینه جراحی زیبایی شکم تاثیر می‌گذارند، عبارتند از:

 1. مهارتی که‌ جراح ابدومینوپلاستی دارد.
 2. هزینه‌های مربوط به مرکز جراحی و هزینه‌های بستری بیمار در بیمارستان
 3. هزینه‌های خرید دارو و لباس جراحی که باید قبل و بعد از عمل پرداخت شوند.
 4. حجم چربی‌هایی که در شکم یک فرد وجود دارند.
 5. مدت زمانی که برای انجام جراحی صرف می‌شود. میزان چربی‌هایی که بدن یک فرد دارد.

علاوه بر مواردی که ذکر شد، عوامل متعدد دیگری وجود دارند که به ندرت می‌توانند بر روی قیمت نهایی جراحی شکم تاثیر بگذارند. هزینه‌های رفت و آمد، هزینه‌های مراقبت از بخیه، هزینه‌های از بین بردن بخیه و … از جمله این هزینه‌ها هستند. تمامی عوامل ذکر شده دست به دست یکدیگر می‌دهند تا در نهایت هزینه‌های کلی ابدومینوپلاستی مشخص گردد.

کلیک کنید: هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲

سخن آخر:

ما در این مطلب در مورد بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران صحبت کردیم. ابدومینوپلاستی نوعی جراحی برای از بین بردن چربی‌های اضافی بدن است. این جراحی باید زیر نظر پزشکی ماهر انجام شود تا نتایج مطلوبی داشته باشد. پزشکی که ابدومینوپلاستی را انجام می‌دهد باید از دقت، مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد.

همچنین دسترسی به آن آسان باشد. در این صورت می‌توان به آن اعتماد کرد. در ضمن این پزشک هزینه‌های مطلوبی را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است. اگرچه این هزینه‌ها به عوامل گوناگونی همچون مدت جراحی، هزینه دارو، لباس، رفت و آمد و میزان چربی بستگی دارد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *