بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران + نمونه کار ها

آنچه می خوانید...

جراحی‌های زیبایی در تمام نقاط دنیا رو به گسترش هستند، در میان این جراحی‌ها، جراحی بینی یکی از رتبه‌های برتر را به خود اختصاص داده است. بینی به لحاظ موقعیت خاصی که دارد و در مرکز صورت واقع شده است یکی از قسمت‌های مهم چهره می‌باشد، هر گونه مشکل و یا عدم تناسب در بینی منجر به تاثیر منفی در کل چهره می‌شود.

جراحی بینی یکی از جراحی‌هایی است که در دهه‌های گذشته در کشور ما به طور فزاینده‌ای رو به گسترش بوده است. در گذشته اکثر متقاضیان جراحی بینی را خانم‌های جوان تشکیل می‌دادند اما در سال‌های اخیر نه تنها خانم‌ها در تمام سنین بلکه مراجعین آقا جهت جراحی زیبایی بینی رو به افزایش بوده است.

عوارض جراحی بینی با یک انتخاب غلط!

با افزایش تقاضا جهت جراحی بینی مهمترین مشکل انتخاب جراح مناسب می‌باشد.

همان طوری که جراحی زیبایی بینی اگر به درستی انجام شود می‌تواند نتایج شگرفی در زیبایی صورت داشته باشد در صورتی که جراحی بینی توسط پزشکی بدون تجربه و دانش لازم انجام شود ممکن است منجر به نتایج منفی شود، برخی از عوارضی که در هنگام جراحی بینی ممکن است ایجاد شود عبارت است از:

  • عدم تقارن بین حفره‌های بینی
  • کوچکی بیش از حد و غیرمتناسب با صورت
  • سر بالا شدن غیرطبیعی نوک بینی
  • برجستگی و فرو رفتگی‌هایی روی پل بینی
  • انحراف تیغه‌ی میانی بینی
  • ایجاد مشکلات تنفسی و عملکردی
  • بزرگ بودن حفره‌های بینی
  • قوس غیرطبیعی

همان طور که مشاهده می‌نمائید لیست مشکلات و عوارضی که به دلیل عدم تجربه و تخصص جراح ممکن است ایجاد شود می‌تواند بسیار طولانی‌تر از مواردی باشد که ذکر شد، بنابراین اگر به جراحی بینی فکر می‌نمائید و از ظاهر بینی خود رضایت ندارید با مطالعه‌ی ادامه‌ی این مقاله با نکاتی آشنا خواهید شد که شما را در انتخاب جراح مناسب راهنمایی خواهد کرد.

نمونه کار های جراحی بینی دکتر علیرضا تولیت

ویژگی های جراح بینی خوب در تهران

✅تخصص مرتبط و تجربه کافی

فقط جراحان پلاستیک و جراحان گوش و حلق و بینی می‌توانند اقدام به جراحی بینی نمایند. هر تخصصی غیر از تخصص‌های ذکر شده از صلاحیت لازم جهت انجام جراحی بینی برخوردار نمی‌باشد. با کمی تحقیق می‌توانید به تخصص و دوره‌های تخصصی که پزشک شما در داخل و یا خارج از کشور گذرانده‌ است دست پیدا نمائید.

بعد از تخصص باید به تجربه‌ی پزشک و تعداد جراحی‌هایی که تاکنون در زمینه جراحی بینی انجام داده است دقت نمائید. هرچقدر که پزشک جراحی‌های بیشتری در زمینه جراحی بینی انجام داده باشد از تجربه‌ی بیشتری برای جراحی برخوردار می‌باشد.

نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه نمائید حیطه‌ی تخصصی جراح می‌باشد، با توجه به اینکه جراحان پلاستیک طیف وسیعی از جراحی‌های زیبایی بدن را می‌توانند انجام دهند باید جراحی را انتخاب نمائید که به طور اختصاصی در حیطه‌ی جراحی بینی فعالیت داشته باشد.

مقالات دیگر: جراحی بینی طبیعی

✅ارتباط مناسب با بیماران و پیگیری پس از جراحی

در طی جلسه‌ی مشاوره‌ای که با جراح دارید باید تمام سوالات و نگرانی‌های خود را مطرح نمائید، هر گونه سوالی که در مورد ظاهر نهایی بینی، مشکلات حین جراحی، تاثیر جراحی بر چهره و …. را در این جلسه بیان نمائید. جراح باید در این جلسه به تمام سوالات شما پاسخ دهد و هرگونه ابهامی را برطرف نماید.

اگر پزشک پیش از جراحی برای شما وقت کافی اختصاص دهد می‌توانید امیدوار باشید که پس از جراحی نیز جهت بررسی عوارض و یا مشکلات احتمالی پاسخگو خواهد بود. بسیاری از بیماران در چند روز اول پس از جراحی و گاهی حتی تا چند ماه پس از جراحی دچار مشکلات و نگرانی‌هایی می‌شوند که باید توسط جراح بررسی شود.

در صورتی که جراح در این موارد پاسخگو و در دسترس نباشد علاوه بر عوارض جراحی، بیمار متحمل استرس فراوانی خواهد شد. بنابراین باید به نحوه تعامل جراح با بیماران پیش و پس از جراحی نیز دقت لازم را داشته باشید.

✅مشاهده نتایج جراحی‌های قبلی

با اینکه هیچ جراحی نمی‌تواند نتیجه‌ی جراحی را به صورت صد در صد تضمین نماید (به دلیل مشکلات غیر قابل پیش بینی که ممکن است حین جراحی ایجاد شود) اما شما می‌توانید با مشاهده تصاویر جراحی‌های قبلی و یا صحبت با افرادی که در گذشته توسط جراح انتخابی شما عمل بینی را انجام داده‌اند صحبت نمائید و رضایت آنها را بسنجید. (می‌توانید زمانی که در مطب منتظر نشسته‌اید با دیگر مراجعین صحبت نمائید یا اینکه از طریق سایت‌های نظرسنجی، نظرات بیماران قبلی را مشاهده نمائید.)

جراحی بینی یک عمل انتخابی و غیر اورژانسی می‌باشد بنابراین پیش از جراحی فرصت کامل در اختیار دارید تا یک جراح با تجربه انتخاب نمائید و عواقب هرگونه کوتاهی در این زمینه بر عهده‌ی خودتان خواهد بود،

با در نظر داشتن مواردی که در این مقاله ذکر شد می‌توانید دکتر علیرضا تولیت با سال ها سابقه جراحی بینی و انجام صدها جراحی بینی را با اطمینان خاطر انتخاب نمائید.

دکتر علیرضا تولیت

دکتر علیرضا تولیت

فوق تخصص جراحی پلاستیك، ترمیمی و زیبایی
ایشان دارای بورد فوق تخصص از دانشگاه تهران هستند.
در دوره فوق تخصصی نیز موفق به دریافت بورد فوق تخصصی گردید و انجام جراحی های پلاستیک و زیبایی ترمیمی متنوع و متفاوت در توان ایشان میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *